Tip Efekt lupa
 

Miss belt

 
Dostupnost Na dotaz
700 Kč
   
Kód produktu 30035
Kategorie Pro ženy
Záruka 2 roky
 
Popis produktu
 
Skryje břicho a vytvoří vám štíhlý a atraktivní pas během chvilky!
Chcete se zbavit nepěkného bříška, které vám kazí vzhled bez ohledu na to, co máte na sobě? Chtěli byste nosit sexy šaty a úzké džíny?
Seznamte se s výjimečným pásem Miss Belt, který vám vytvaruje postavu, vytvoří vám ploché břicho a stáhne pas během několika sekund.
Miss Belt není obyčejný korzet ani zeštíhlující spodní prádlo, protože jemně obepíná vaše tělo, dodává mu atraktivnější tvar a především se díky němu cítíte uvolněně a pohodlně.
 


o 2 velikosti méně během okamžiku

Pás Miss Belt stahuje váš pas a břicho tak účinně, že budete okamžitě vypadat o 2 velikosti štíhlejší. Konečně si zase můžete obléknout své oblíbené džíny a přiléhavá trička a nedělat si starosti s tukovými polštáři v oblasti pasu.
S pásem Miss Belt získáte oblíbenou postavu ve tvaru přesýpacích hodin během okamžiku. Žádné diety, žádné oběti a žádné namáhavé sedy-lehy. Jednoduše si oblečte pás a užívejte si výsledků!
  
 

Nádherné křivky se staly skutečností!

Díky pásu Miss Belt se budete na sebe rádi dívat do zrcadla, protože vám vytvaruje svůdné křivky, po kterých jste vždy toužili. Postava ve tvaru přesýpacích hodin, kterou vám vytvoří Miss Belt, zdůrazní váš hrudník a schová všechen přebytečný tuk.
Vaše sny se stanou skutečností!
 
 

Také zlepšuje držení těla

Jste často shrbení? Pás Miss Belt předchází nesprávnému držení těla a pomáhá vám stát či sedět rovně, protože poskytuje oporu vašim bedrům. Pokud pracujete vsedě, například u počítače, pás Miss Belt vám pomůže sedět rovně.
Díky pásu Miss Belt budete nejen vypadat štíhlejší, ale také budete dělat něco dobrého pro své zdraví.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.